Vera jonë në Bibliotekë

by | Kor 26, 2023 | Vera | 0 comments

“Vera jonë në Bibliotekë” projekt veror që mbledh në mjediset e Bibliotekës fëmijë anëtare të saj,  për t’u argëtuar e mësuar së bashku, nën kujdesin e punonjëseve dhe falë ndihmës së cmuar të vullnetarëve.

💫Kampi “Vera jonë ne bibliotekë” është i mbushur plot me adrenalinë, mësime të rëndësishme dhe aventura gjithëpërfshirëse.

Dita e sotme përbëhej nga lexim, lojëra, muzikë, kërcim dhe ngjyra.🎤🥳💃🏼 

0 Comments

Submit a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

E njëjta Kategori